Deze online intervisie is speciaal voor zorgprofessionals uit de JGZ die CenteringOuderschap aanbieden. Dit is dé gelegenheid om met andere JGZ-ers uit het land kennis en ervaring uit te wisselen. Ook kun je vragen stellen aan jeugdverpleegkundige Wilma Helmantel die de intervisie begeleidt.
Intervisies maken deel uit van het Implementatietraject/verdiepingsmodule CenteringZorg. In de (online)bijeenkomsten kun je kennis en ervaring met andere Centeringfacilitators delen en reflecteren op eigen kwaliteiten als centeringbegeleider. Ook is er alle gelegenheid voor het stellen van vragen. Voorafgaand aan de intervisie ontvang je een voorbereidende opdracht. Dit kost je ongeveer 30 minuten.
Let op: bij de laatst beschikbare plek is er een risico dat iemand anders tegelijk dit formulier invult. Maak daarom de inzending direct in orde!
Of als je het toch later wilt invullen, ververs dan eerst deze pagina om te kijken of de plek nog beschikbaar is.